Ošetření těla a obličeje - ozonová regenerace rukou a nohou, bělění zubů a zářivý úsměv

Hand Spa - ošetření těla a obličeje


Hand Spa - ošetření těla a obličeje

Hand Spa - ošetření těla a obličeje

HAND SPA - OZONOVÁ REGENERAČNÍ KOUPEL RUKOU s FOTOTERAPIÍ

1. cena pro vítězku v mistrovské soutěži v NAIL DESINGU 2010 na veletrhu WORLD of BEAUTY & SPA 2010

Hand Spa - ošetření těla a obličeje

1. cenu pro vítězku v mistrovské soutěži v NAIL DESINGU 2011 na veletrhu BEAUTY FORUM 2011 Trenčín přístroj HAND SPA předala ředitelka Magdalena Vymětalová Krajíčková

IBTechnology - veletrh BEAUTY FORUM Trenčín - 03/2011

HAND SPA je revolučním prostředkem pro fyzioterapeuty, beauty a masážní salony, SPA, wellness centra, kadeřnické salony a studia zaměřené na péči o nehty a ruce.

Je zároveň i ideálním řešením problému umyvadla v masážní místnosti pro Vaše studio

V dnešní době každý věnuje péči obličeji a postavě podstupováním dlouhodobých a nákladných procedur. Také nehty jsou velký business, ale co ruce? Chytří lidé říkají, že „ruce jsou oknem do duše…“. Pohledem na ruce bychom měli porozumět chování těch, se kterými komunikujeme. Takže ruce jsou jakýmsi druhem prezentace, ačkoli jsme ještě ani nepromluvili. Pokud se o své ruce nestaráte, každému prozradí Váš pravý věk a malý zájem v péči o sebe samu.

HAND SPA Vám pomůže v každodenním životě ke zdravému a mladistvému vzhledu rukou, s hladkou a vypnutou pokožkou bez vrásek.

HAND SPA výborné řešení pro krásné ruce bez ropných produktů.

HAND SPA je profesionální přístroj pečující o krásu rukou a nohou díky:

  • Ozónu, který neskutečně pečuje o vaše ruce nobo nohy, regeneruje, uzdravuje a dává jim pocit lehkosti
  • Kyslíkové vodní masáži s totálním ozonovým efektem.
  • LED fototerapii s červeným ( stimuluje krevní oběh, nervový systém, metabolismus, zdokonaluje buněčnou aktivitu, tvorbu kolagenu, aktivuje energetické rezervy, vyhlazuje vrásky), zeleným ( protizánětlivý efekt, vhodné pro problematickou pleť, pro kůži s atopickým ekzémem), a modrým ( ideální pro citlivou, velmi suchou kůži, ošetří i lehké spáleniny, nehtová podpora, bělení pigmentových skvrn, proti plísním) světlem