DETON X - účinná světová novinka - omlazení plazmou, výrazná redukce vrásek, pigmentových skvrn, zčervenání

DETON X - ošetření OMLAZENÍ PLAZMATICKÝM TOKEM - Vysoce kvalitní přístroj DETON X na DLOUHOTRVAJÍCÍ A VÝRAZNÉ OMLAZENÍ

ZÁVRATNÉ VÝSLEDKY V BOJI PROTI STÁRNUTÍ PLETI

ZÍSKEJTE ZPĚT SVOJI MLADOST TRVAJÍCÍ AŽ NĚKOLIK LET

SROVNATELNÝ EFEKT S PLASTICKÝMI OPERACEMI

PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE

MOŽNOST DETAŠOVANÉHO PRACOVIŠTĚ

nemusíte si kupovat přístroj, vaše klientky si ošetříte u nás, v našem showroomu, vyškolíme vás a poskytneme vám skvělé zázemí

Plazma - omlazení plazmouTechnické parametry

 • výstupní energie do 10J
 • doba pulsu 40-100ms
 • příkon 500W
 • váha 50kg
 • rozměry 110x40x35cm (VxŠxH)

Několik důvodů proč si pořídit přístroj na omlazení a ošetření plazmou

 • Jediné ošetření, kde pleť ještě dále mládne – cca 14 dní
 • Výborné výsledky po ošetření – ošetřené klientky jsou vaše nejlepší reklama
 • Cena za ošetření 4000 – 10000Kč, rychlá návratnost investice (10 klientek za 1 měsíc = zisk 480 000Kč za rok při ceně 4000Kč za ošetření, zisk 720 000Kč za rok při ceně 6 000Kč za ošetření)
 • Nebolestivost a bezpečnost ošetření
      TROCHU TEORIE

Jedná se o převratnou revoluční technologii.

Anglický přístroj DETON-X, využívá nejúčinnější technologii toku plazmy, kdy vygenerované ionty negativního kyslíku vnikají do kůže rychlostí 5 000 m/s, tedy pro lepší představu 18 000km/h, (tok plazmy je viditelný díky obrovskému tření ve formě modrobílého plamene), kde na sebe vážou volné radikály. Volné radikály jsou neutralizovány a již nemohou být příčinou stárnutí, povadlosti kůže či jejích nemocí a problémů. Negativní ionty kyslíku mají desinfekční účinky proto je ošetření také vhodné pro osoby trpící akné, různými druhy ekzémů a jiných kožních nemocí, vybělují zarudnutí pleti, desinfikují postižená místa.

Anglický přístroj DETON-X, využívá nejúčinnější technologii toku plazmy, kdy vygenerované ionty negativního kyslíku vnikají do kůže rychlostí 5 000 m/s, tedy pro lepší představu 18 000km/h, (tok plazmy je viditelný díky obrovskému tření ve formě modrobílého plamene), kde na sebe vážou volné radikály. Volné radikály jsou neutralizovány a již nemohou být příčinou stárnutí, povadlosti kůže či jejích nemocí a problémů. Negativní ionty kyslíku mají desinfekční účinky proto je ošetření také vhodné pro osoby trpící akné, různými druhy ekzémů a jiných kožních nemocí, vybělují zarudnutí pleti, desinfikují postižená místa.

Negativní ionty kyslíku nalezneme v prostředí, kde se běžně nacházíme a pohybujeme (pokoj v bytě, lesy...), ale v malém množství (cca 100 – 20 000/cm3). Naproti tomu přístroj DETON-X produkuje množství 5 biliónů negativních kyslíkových iontů na cm3, které jsou aplikovány do kůže do hloubky až 2 mm.

A co si tedy máme představit pod slovem PLAZMA?
Plazmu známe z lékařské terminologie jako součást složky krve, ale zde se jedná o fyzikální pojem 4. fyzikální skupenství, kdy energie vysoké rychlosti způsobí, že se negativní ionty kyslíku třením o sebe rozžhavují a v aplikační hlavici, sondě, je viditelný modrobílý plamen.

DETON X je 250 krát účinnější než běžná oxygenoterapie

Negativní ionty kyslíku jsou hnány do kůže se 100% vstřebatelností

      OTÁZKY A ODPOVĚDI

Jaká je doporučená délka trvání ošetření?

 • dlouhotrvající omlazení a regenerace, výrazná redukce vrásekOšetření má u všech klientů vynikající výsledky, efekt ošetření je vidět ihned, ale není konečný, pleť dále „mládne po dobu cca 14 dní“. Na každé místo se tok plazmy aplikuje 3x. Ošetření trvá přibližně 60 až 80 minut podle velikosti oblasti ošetření. dstranění zčervenání, akné, kruhů a váčků pod očima
 • Kolik ošetření je třeba?

 • Stačí jedno ošetření u osob do 40 let (pokud je pleť zdravá a neřešíme kožní problémy). Terapie u starších osob by měla zahrnovat alespoň 6-8 sezení pro stabilní a vynikající výsledky a vrácení jejího mladistvého vzhledu. Každé ošetření poskytne pleti dostatek záporných iontů kyslíku v boji s negativním vlivem volných radikálů.
 • Jak rychle se objeví výsledky?

 • Obecně řečeno, výsledek je vidět hned po prvním ošetření. Pleť bude viditelně jasnější a pevnější, zavřou se póry a bude vypnutá. Jemné vrásky jsou vyhlazeny, pleť je zářivá s mladistvým vzhledem a obličejové kontury jsou pevnější.
 • Jak dlouho výsledek ošetření vydrží?

 • Omlazení pleti tokem plazmy je jediné ošetření, kde kůže dále mládne, tento proces trvá ca 14 dní po ošetření. Zastavuje se proces stárnutí, mladší vzhled kůže má dlouhodobé trvání. Dochází také ke zlepšení stavu všech vašich kožních problémů.
 • Je cítit nějaká bolest v průběhu ošetření?

 • Neexistuje žádná bolest nebo nepříjemný pocit s touto novou technologií, v průběhu ošetření budete pociťovat jen mírný pocit tepla na kůži. Kůže se při ošetření chladí studenou vodou, Ošetření přístrojem DETON-X je bezbolestné, neinvazivní. Ihned po ošetření jsou viditelné výborné výsledky, které nejsou konečné, neboť jedině po ošetření omlazení plazmou pleť dále mládne a finální výsledky dosáhne po 2 – 14 dnech bez dalšího ošetření!
 • Co mám dělat po ošetření?

 • Po ošetření je nutné minimálně 48 hodin udržet pleť v klidovém režimu, jelikož pleť obohacená kyslíkem stále pracuje. Tzn. nenavštěvovat sauny, solaria, neslunit se, nepoužívat peelingy. Zkrátka nechte pleť odpočinout. Doporučuje se používat běžný Vámi užívaný denní a noční krém, lehký make-up či pudr. Používejte krémy s vysokým ochranným faktorem (50+).
 • Jak bude vypadat má pleť po ošetření?

 • Pleť má po ošetření sjednocenou barvu, omlazený vzhled, dochází k redukci drobných vrásek, stažení pórů, vyblednutí pigmentových skvrn, zmírnění uhrovitosti pleti a pozvednutí kontur obličeje. Pleť je celkově zářivější (zbavíte se mdlé pokožky), jemnější, revitalizovaná, a to vše již po prvním ošetření! Ošetření se aplikuje na obličej, krk a dekolt s tím, že výběr zvolené části těla záleží pouze na Vás.
 • Je nějaké varování?

 • Ano, protože se budete cítit skvěle při ošetření i po něm, omlazení pleti plazmou a jeho účinky jsou návykové! :)
      PRINCIP PRÁCE PŘÍSTROJE DETON X

Generátor produkuje biliony elektronů. Elektrony jsou okamžitě zachyceny kyslíkem a vytvoří obrovský počet negativních kyslíkových iontů. Hlavní jednotka v přístroji posílá všechny tyto negativní kyslíkové ionty do sondy přístroje DetonX. Sonda přístroje Deton X apliuje negativní ionty kyslíku do kůže při rychlosti 5000 m/s (18 000km/h). Tato vysoká rychlost vyvolává tření negativních iontů kyslíku, následkem tření je viditelný tok negativních iontů kyslíku = plazmy:

Npřístroj DETON-X produkuje množství 5 biliónů negativních kyslíkových iontů na cm3, hloubka průniku negativních iontů kyslíku do kůže je 2 mm

Negativní ionty kyslíku se váží s volnými radikály a neutralizují je, tím se zastavuje proces stárnutí kůže.

Negativní iont kyslíku + volný radikál = molekula kyslíku

Co je volný radikál?

Volný radikál je atom kyslíku, který postrádá jeden elektron. Při vdechování kyslíku jeho většina slouží k udržení života, avšak 1% z toho se cestou stane volným radikálem. Počet volných radikálů se zvyšuje, když dýcháme znečištěný vzduch, jíme kontaminované potraviny, pijeme kontaminovanou vodu, kouříme nebo trpíme nedostatkem spánku. Když se tyto škodlivé volné radikály vstoupí do naší kůže, zpomalují či zastavují tvorbu kolagenu, ten mění svoji strukturu, kůže ztrácí elasticitu což opět vede k dalšímu stárnutí kůže. Stejně jako jablko, po nakrájení na plátky, plocha, která je v kontaktu se vzduchem změní vzhled kvůli oxidaci. Volné radikály jsou považovány za největšího viníka stárnutí kůže.

Je přístroj Deton X bezpečný?

Deton X má tři bezpečnostní ventily (A,B,C), všechny tyto ventily jsou řízeny počítačem, aby zajistili absolutní bezpečnost celého procesu zpracování. Provedl se více než 50 tisíc ošetření lidí Detonem X z celého světa a k dnešnímu dni nebylo zaznamenáno žádné poranění kůže či nežádoucí účinek.

      ODKAZY NA VIDEA A DOPORUČENÍ

Klikněte na tento řádek a podívejte se na video, na úžasný výsledek ošetření Omlazení plazmou přístrojem DETON X

video Omlazení plazmou Deton X

TV Relax - duben 2014 Živě z Paladia

Naše ošetření omlazení plazmou je stále víc a víc populárnější, dne 29.4.2014 jsme vystoupili jsme s přístrojen Deton X v televizi TV Relax:
(klikněte si na obrázek a přehrajte si videozáznam)

video Omlazení plazmou Deton X

      ÚČINKY OŠETŘENÍ a FOTODOKUMENTACE - klientky před a po 1 ošetření

Pevná kůže, plně hydratovaná.
Ošetření stimuluje kožní vrstvy, zpevňuje kontury obličeje, zpevňuje kůži a zlepšuje její elasticitu.
Odstraňuje vrásky a obnovuje mladistvý vzhled kůže.
Navozuje přirozený vlhký ochranný film kůže, zatahuje viditelně póry, vytváří jemnější kůži.
Dalších výborných výsledků dosahuje u odstranění kruhů pod očima, naběhlých váčků pod očima.
Nastartuje metabolismus kůže, zlepší její zářivost a zdraví.
Blednutí pih a pigmentací pro bezchybný vzhled pleti docílí za podpory prokrvení kůže a návratu melaninu do normálu. Kůže je světlejší, jasnější.
Silný antialergický účinek, odstraňuje různé druhy dermacitidy, atopických ekzémů a jizvy po akné. Zlepšuje stav kůže při lupénce.
Odstraňuje nadbytečnou mastnotu kůže, tím eliminuje hlavní příčiny vyrážek, ekzémů a akné.

Výsledky fotodokumentací před a po mluví jasně:

Plazma - omlazení plazmou - ošetření


Plazma - omlazení plazmou - ošetření


Plazma - omlazení plazmou - ošetření


Plazma - omlazení plazmou - ošetření


Plazma - omlazení plazmou - ošetření


Plazma - omlazení plazmou - ošetření