Ultrazvuková liposukce s radiofrekvencí - redukce tukových buněk pomocí přístrojů Omnika, Syntetica, Cavo, Activéa

Omnika - ultrazvuková kavitační liposukce s radiofrekvencí - redukce tukových buněk

OMNIKA

Omnika je první zařízení, které prezentuje na profesionálním estetickém trhu dvě unikátní technologie: ultrazvuková kavitace a radiofrekvence. Tyto dvě technologie, unikátní již samy o sobě, dosahují výborných výsledků tím, že se používají při ošetření současně. Omnika je naprosto převratným přístrojem na trhu s kterým dosáhnete nejlepších výsledků, jakých lze vůbec s přístrojovou technikou dosáhnout. S přístrojem Omnika můžete současně pracovat na dvou efektech: redukce tukových buněk a zpevnění ochablé pokožky a její regeneraci. Díky této převratné technické kombinaci dostanete dlouhotrvající dvojitý efekt.

2 Technologie = dvojitý efekt

 • Současným použitím ultrazvukové liposukce a radiofrekvence, dosáhnete zaručeně a stoprocentně viditelných výsledků již během prvního ošetření
 • Výsledky nedosažitelné s jiným typem přístroje, který obsahoval pouze jednu metodu ošetření
 • Kavitační efekt ultrazvukové liposukce umožňuje úspěšně redukovat tukovou tkáň a lokální tukové zásoby
 • Radiofrekvenční efekt aktivuje oběhový systém, regeneraci tkání v ošetřované oblasti, mnohonásobně urychluje drenáž a odvody
 • Výsledkem ošetření pomocí obou technologií je štíhlejší a pevnější tělo

Použití

 • Redukce nadměrných tukových zásob pomocí redukce tukových buněk
 • Anti-celulitidní ošetření
 • Lipomatóza(redukce množení tukových buněk ve vnitřních orgánech)
 • Vypnutí a regenerace kůže
 • Zpevnění tkáně
 • Ošetření těla a obličeje

Technická charakteristika

 • Synchronní přenos
 • Frekvence ultrazvukové kavitace 37-42,5 kHz
 • Frekvence radiofrekvence 470 kHz
 • Dotyková obrazovka
 • Váha: 22 kg
 • Stolní nebo kolečková verze

Sloučením 2 technologií ultrazvukové liposukce a radiofrekvence, které jsou ultramoderní již samy o sobě, vzniklo unikátní nejmodernější zařízení ultrazvukové liposukce s kombinací radiofrekvence. Oproti systémům, které umožňují používat pouze jednu metodu, umožňuje Omnika během ošetření používat radiofrekvenci a ultrazvukovou kavitaci současně v jednom nástavci. Omnika je ve skutečnosti první Synergy BiAction Systém, který umožňuje dělat 2 ošetření současně spojením 2 technologiií : ultrazvukové kavitace a radiofrekvence. Omnika je ideální řešení, pro ty, kteří chtějí dosáhnout dvojnásobných výsledků a současně značně ušetřit čas.

      VIDEOPREZENTACE

Zde si můžete přehrát ošetření přístrojem OMNIKA

(klikněte si na obrázek a přehrajte si videozáznam)

video Ošetření přístrojem OMNIKA

Synetica - neinvazní liposukce - redukce tukových buněk


Omnika - ultrazvuková kavitační liposukce s radiofrekvencí - redukce tukových buněk

SYNETICA

NOVINKA VE SVĚTĚ KRÁSY A ZDRAVÍ

Certifikace MEDICAL zaručuje vyšší a silnější účinek než kosmetický ultrazvuk a tím pádem kratší dobu ošetření ultrazvukem. Obsluhovat jej mohou i kosmetičky a masérky

3 OŠETŘENÍ V JEDNOM PŘÍSTROJI PRO OŠETŘENÍ TĚLA A OBLIČEJE

 • Redukce tukových zásob
 • Odstranění celulitidy, zpevnění kůže a vyhlazení vrásek, strií a jizev
 • Lymfatická drenáž

NOVÉ VÝZKUMY UKÁZALY, ŽE DOUBLE ULTRAZVUK JE ÚČINĚJŠÍ A ŠETRNĚJŠÍ KE ZDRAVÍ KLIENTů NEŽ DOSUD UŽÍVANÁ RADIOFREKVENCE ČI LASEROVÁ LIPOSUKCE

SYNETICA je přístroj sestrojený podle standardů vysoké kvality odpovídajících pravidlům evropských norem a Medical. Dále se vyznačuje extrémně jednoduchou obsluhou, která vám umožní se zabývat samotným ošetřením místo složitého nastavování. Její předností je vysoce výkonný double ultrazvuk (řízený exkluzivním digitálním systémem Synchro ORE), který působí jak na povrchu, tak i ve velké hloubce tukových zásob. Efekt účinnosti double ultrazvuku je zeslabení shluků tukových buněk a uvolnění tuku z tukových buněk skrz buněčné membrány. Působí i na uvolnění a vyloučení tuku lymfatickým systémem z těla. Je nejmodernější technologií ultrazvukové lipolýzy, tato technologie předčí svými výsledky laserovou lipolýzu.

DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE

SYNETICA přichází s nejmodernější technologií, jaká byla kdy v boji proti celulitidě a tukovým zásobám použita. Nabízí hned několik výhod. Především 2 různé ultrazvuky, se speciálním čidlem, které celé ošetření kontroluje, synchronizuje a kalibruje. Tento systém se nazývá Synchro-ORE. Díky moderní dotykové obrazovce a grafickému uživatelskému návodu, může si ošetřující vybrat mezi 6 předvolenými programy a 10 uživatelskými aplikovanými protokoly. Syntetica Manager Software nabízí možnost modifikovat hlavní nastavení a vytvořit Váš vlastní aplikovaný protokol. Každý protokol může být použit k jinému ošetření každého klienta, tak aby bylo dosaženo, co nejlepších výsledků.

EXKLUZIVNÍ SYNCHRO-ORE SYSTÉM

SYNETICA byla navržena s patentovaným mikroprocesorem kontroly systému. Tento systém nabízí výhodu ve stejný čas kalibrovat a kontrolovat výkon a resonanci frekvence speciálním čidlem. To je hlavní důvod proč SYNETICA dosahuje nepřekonatelných výsledků. Je to dáno i obrovskou přizpůsobivostí a flexibilitou zařízení ke každému klientovi. Tato unikátní digitální kontrolní technologie Synchro –ORE (optimalizované resonanční vysílání) je jediný systém konstantně a automaticky synchronizován pro dosažení nejlepší frekvence. Synchro-ORE zaručuje mnoho výhod. Mezi ně patří kontrolovaný maximální výkon a kontrolovaná frekvence. Jediná možnost zajištění maximálního efektu ošetření. Speciální čidlo přizpůsobí frekvenci a výkon při každém ošetření a není třeba systém již manuálně kontrolovat. Inovační digitální systém SYNETICA zajišťuje nejlepší výsledky, které se týkají redukce tuků, tím že individuálně přizpůsobí výkon frekvence každému klientovi. SYNETICA nabízí plnohodnotnou alternativu operační liposukce, s tím rozdílem, že ošetření SYNETICou je neinvazivní a bezbolestné. Díky unikátnímu systému Synchro-ORE je SYNETICA jediným přístrojem který dokáže efektivně kontrolovat vysílanou ultrazvukovou energii. Tato nová technologie garantuje ve stejný čas dokonalé vytvarování postavy, maximální efekt.

APLIKACE

 • Post- a Pre-liposukční ošetření
 • Redukce nadměrných tukových zásob
 • Anti-celulitidní ošetření
 • Lipomatóza (redukce množení tukových buněk ve vnitřních orgánech)
 • Odstranění tukových bulek
 • Zpevnění a tvarování postavy
 • Regenerace, omlazení kůže a obličeje, vyhlazení vrásek, jizev a strií
 • Lymfodrenáž

TECNICKÁ CHARAKTERISTIKA

 • Synchronní přenos Synchro-ORE
 • Frekvence 32-45 kHz
 • Dotyková obrazovka
 • Váha: 22 kg
 • Rozměry 37x37x27cm
 • Maximální výkon 30 Watt
 • Automatická kalibrace hanpiesů
 • Stolní verze

VÝSLEDKY

Double ultrazvuk podporuje tekutinovou drenáž a uvolňování tukových kyselin z buněk a následnou redukci objemu. Díky jeho rychlým účinkům při uvolňování tukových kyselin z tkáně je viditelný okamžitý efekt a je vhodné pro všechny věkové kategorie (od 18 do 90). Již při prvním ošetření můžeme zaznamenat úbytek v ošetřované oblasti a s dalšími ošetřeními pozorujeme vzrůstající eliminaci neestetické pomerančové kůže, kůže se zesiluje a zpevňuje. Double ultrazvuk zvyšuje elasticitu tkáně. Ošetření se doporučuje i při vyšším stádiu celulitidy.

Synetica - neinvazní kavitační liposukce - redukce tukových buněk

TROCHU TEORIE

Protože víme, jak důležité je dosáhnout optimálních tělesných tvarů a vyvarovat se kloubních a kardiovaskulárních potíží způsobených obezitou, přicházíme se SYNETICou, revolučním a pokrokovým přístrojem pro kontrolované odstraňování nadbytečného obsahu tuku, celulitidy, zpevňování postavy a její tvarování. SYNETICA díky neinvazivnímu, krátkému a bezpečnému ošetření, které využívá kalibrovaný ultrazvukový double efekt (pokrokový Systém Synchro ORE), umožňuje redukci tukových vrstev a nedokonalostí způsobených celulitidou. Ošetření SYNETICou jsou pro svoji účinnost a rychlost stále více využívány v esteticko-lékařské oblasti pro ošetření celulitidy a redukci tukových zásob. V podstatě kvůli mnohem nižší a stabilní frekvenci v porovnání se starou generací ultrazvuků SYNETICA umožňuje s větším úspěchem proniknout do nejhlubších tukových vrstev a dosáhnout tímto způsobem výborných výsledků. Díky digitálnímu ovládání synchronizace double ultrazvuku, SYNETICA zaručuje kalibrovanou a normalizovanou ultrazvukovou frekvenci, čímž zajišťuje bezpečnost a bere zřetel na integritu ostatních tkání. Jinak řečeno, mikroprocesor ovládání ultrazvukové frekvence umožňuje, aby byl efekt vln namířen pouze na tukovou tkáň. Ultrazvukové vlny jsou namířeny do tukové tkáně, kde nová generace double ultrazvuku kontrolovaná Systémem Syncro ORE dosahuje výborných výsledků v porovnání s obvyklým ultrazvukem.

Activéa


Activéa

NOVÝ VYLEPŠENÝ PŘÍSTROJ ACTIVEA Nová technologie - účinější a zdravější alternativa než laserová liposukce - ošetření mikrovibrační liposukce - NOVINKA v redukci tuků a zeštíhlení

účinná na pánská bříška

ACTIVEA Technologie mikrovibrační neinvazivní liposukce s dermoultrazvukem je přínosem pro beauty obor, jak výsledkami tak i nízkou pořizovací cenou a hlavně nenáročným, zato velice účinným ošetřením. Je konkurence schopná kvalitou laserovému neinvazivnímu liposukčnímu a kaviatčnímu ultrazvukovému ošetření.

Nové mikrovibrační liposukční ošetření je vysoce účinné na redukci tukových zásob, neboť destičky jsou na jednom místě po dobu 20 - 28 min., oproti ošetření handpiesem, dermoultrazvuk efektivně upravuje tvar těla, podporuje hubnutí a odstranění celulitidy. ACTIVÉA Technologie se používá také před a pooperačním ošetřením.
Nová mikrovibrační technologie s dermoultrazvukem (28 - 37 kHz) je schopna prostupovat velmi hluboko a díky tomu ošetřovat "velký" objem tkáně, bez vedlejších efektů, jako je bolest a pálení.

Ošetřenímikrovibrační neinvazivní liposukce je bezbolestné, klient cítí pouze teplo a umožňuje rychlou redukci tukové tkáně, zpevnění kůže a svaloviny a vyhlazení celulitidy. Ošetření přispívá ke zlepšení periferního oběhu krve a k odvedení usazených tekutin. ACTIVÉA Technologie prostřednictvím 12 destiček vydává vibrace s kontrolovaným kmitočtem a výkonem, nová mikrovibrační technologie v ošetřované tkáni poruší pouze membrány tukových buněk. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru, následně je odplaven lymfatickými a krevními cestami, metabolizován játry, kde se štěpí a trávicím traktem (střeva) stolicí ven z těla.

VIDEOPREZENTACE OŠETŘENÍ PŘÍSTROJEM ACTIVÉA TECHNOLOGIE

(klikněte na obrázek)

Vlastnosti mikrovibračních technologie s dermoultrazvukem:

 • MECHANICKÝ EFEKT: Mikrovibrace s dermoultrazvukem způsobují v tkáních účinek cyklické komprese a dekomprese, intracelulární a extracelulární částice získají oscilační pohyb (mikromasáž). Tento účinek usnadňuje rozpad triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol. To způsobí oslabení a porušení membrán adipocitů, které uvolní mastné kyseliny a zlepší buněčný metabolismus, zpevní svalová vlákna a kůži
 • TEPELNÝ EFEKT: Mechanická energie nové mikrovibrační technologie s dermoultrazvukem je přeměněna na tepelnou energii molekulárním pohybem mezi pokožkou a deskou. To znamená další uvolnění obsahu tukových buněk mimo buňku a zlepšenou funkci na buněčných membránách - buněčného metabolismu a krevního oběhu.

Jednoduchá obsluha - již žádná námaha s těžkýn handpiesem

Klinicky ověřené výsledky

Fyziologické účinky - redukce tukových zásob, zpevnění kůže a svaloviny, vyhlazení celulitidy

 • Sonoforéza (přenos účinných složek do kůže)
 • Fibrolýza (hluboká mikromasáž, která mechanicky ničí fibrózní celulitidu)
 • Metabolický účinek (zvýšení propustnosti buněčných membrán)
 • Podpora lyfatického a krevního oběhu, tvorby kolagenu
 • Lipolýza ("streaming" efekt, jehož výsledkem je štěpení triglyceridů)

Použití

 • Redukce lokálních tukových zásob
 • Redukce nepěkného efektu celulitidy (měkká a ne moc silná, fibrózní měkká, fibrózní, fibrózní velmi silná)
 • Lipomatóza
 • Zpevnění a zvýšení elasticity kožní tkáně (prostřednictvím sonoforézy příslušných účinných složek)
 • Regenerace, mezoterapie
 • Podpoření zlepšení periferního oběhu a odvádění usazených tekutin

Technická charakteristika

 • Frekvence mikrovibračního ultrazvuku a dermoultrazvuku 28-37 kHz
 • Napětí: 230 V 50/60 Hz
 • Příkon: 50 VA
 • Počet generátorů: 6 nezávislých
 • Počet desek: 12 (se světelnou indikací)
 • Plocha desky: 88 cm2
 • LCD displej
 • Řízení: mikroprocesorem
 • Hmotnost: 18 Kg
 • Rozměry: V 106 cm, Š 34 cm, H 39 cm
 • V souladu s EN 60335-2-32 a s EN 55034
Activéa