LED SVĚTELNÁ VÍCEÚČELOVÁ MASKA ALLIX - účinná světová novinka - fototerapie 7 druhy světel

LED maska

LED maska


laserová maska


LED VÍCEÚČELOVÁ LED MASKA ALLIX - 7 barev LED světel

SVĚTOVÁ NOVINKA LED MASKA - ALLIX pro všechny druhy kosmetického ošetření obličeje - fototerapie


LED maska ALLIX fototerapie na obličej a krk

Využití 7 druhů světel pro ošetření:


Červené Zesvětlení kůže, kožní problémy, stažení pórů, proti stárnutí. Zlepšení aktivity buněk, urychlení metabolismu, zesvětlení, jemné vrásky na kůži, zvýšení elasticity pokožky, stahování pórů, zpevnění kůže, oxidace kůže.
Tmavě modré Sterilizace, potlačení zánětu, bakterie jsou zničeny bez poškození kožní tkáně a ve velmi krátkém časovém období, výrazně potlačuje vředy v zánětlivé fázi. Má velký účinek proti akné, odstraňuje ho bez bolesti, poškození kůže, jizev a pigmentace.
Zelené Redukce tuku v kůži, hojení ran a zánětů, snižuje vylučování kožního mazu, účinně uvolňuje nervové napětí, podporuje lymfatický systém a redukuje edémy.
Žluté Zlepšení kožních buněk, zjemnění kůže, odstraňuje vrásky, podporuje imunitu. Okysličuje kůži, zvýší energii v buňkách kůže, depigmentace, podpora lymfodrenáže, zlepšení stavu plísňového onemocnění kůže (tinea), zvyšuje imunitu.
Světle modré Zlepšení energie buněk, podpora metabolismu.
Fialové Odstranění jizev po akné, roztahuje póry.
Bílé Odstranění pih. Penetrujte hluboko do kůže, urychlujte metabolismus a aktivitu tkání, odstraňte skvrny, redukuje jemné vrásky a uvolněte kůži.


ALLIX nabízí nový způsob ošetření obličeje a krku. LED světlo proniká do různých vrstev kůže a má široké spektrum účinků pro různá ošetření. Podporuje penetraci a zvýšení účinků kosmetických masek, krémů a sér.

 

LED maska ALLIX má dálkové ovládání pro výběr barev. Možnost volby 1 barvy, střídání barev, blikání, mikroproudu, rozjasnění kůže.


Technické parametry LED masky ALLIX

  • Napájení AC / DC adaptér: AC 100 ~ 240V až DC 24V / 2A
  • Velikost 200mm (délka) x 230mm (šířka) x 15mm (výška)
  • Hmotnost 1,270 g
  • Certifikace KC / FCC / CE / ETL